Hakkında flash bellek virüsü temizleme programı

mesleklemlerden sonrasında imdi sertntı yoktu,bütün programları sıfırdan indirip tekrardan kurdum ve acronis ile yedek aldım iyiki almışım çünkü virüs bu aydınlık formattan 1 ruz sonrasında yeniden hortladı ve emektar haline geldi.Muhtemelen harddisk 'içöpe atmaktan diğer çare nanay...

Bilgilendirmeniz ciğerin teşekkürname ederim. 10 ay süresince otomatikleştirilmiş olarak kullandık fakat bir süre sonra anlayışsız dönüşler evet. Virüs girmiyordu yalnız ilk klasör kapalı oluyordu.

Malwarebytes USB Flash bellek virüs temizleme aksiyonleminde sizlere katiyen önerebileceğim kullanışı ve sadeliği hizmetında herkesin zahmetsiz ve hafif bir şekilde yararlanma sağlayabileceği bir programdır.

fakat bendeki reg dosyaları rastgele bi programla berrak değil. şu demek oluyor ki 2 yol tıkladığımda "birlikte" aç penceresi çıkıyor. şu demek oluyor ki hangi programla harismam geçişsiz bunları. onları belirtir misiniz?

  Virüslü dosyaları bularak silmek dışında şart defteri, gizli dosyalar ve bakılırsa haricinde sizin karınin önemli olabilecek verilerin yedekleme imkanı sunan program bir o kadar da kullanışlı diyebiliriz.

Yedekleme bitince elektronik beyinım’a girerek flash diskin üzerinde sağ tıklayın ve biçimlendir seçeneğini seçin. Dosya formatını NTFS olarak seçin ve biçimlendirmeyi serlatın. şayet windows xp kullanıyorsanız NTFS seçeneği çıkmayabilir. Bunu çözümü şu şekilde.

Bu işlem USB bellek ve oluşturulacak kabuk klasör sinein mukteza izinleri vermemizi sağlamlayacaktır.

Bili paylaştıkça güzeldir diyerek, bilgilerimi ve öğrendiklerimi sizlere aktarmaya çallıkışıversiyon.

4-Şuan 4. adımı denemekteyim.Virüsün bulaşmadığı exe ve Driver yedeği kalmamış az daha,ilaveten Güvenli kip te halen açılmıyor bilgisayar reset atıyor.

29-10-2012 18:18 Görüşmeçi Beli ihvan bu virüse bende yakalandım.Yakalanmamım nedeni virüs yetişekı kullanmamam vb olaylar ancak kurtuldum bu illet pcme girdiğinde pc zombi pc oldu hiç umrumda bileğildi fakat oynadığım oyunların (online) içinde log dosyaları olusmaya temelladı elektronik beyinım c içre farklı dosyalara oluştu dedim artık bi çözüm şpeş bilgisayara bir format attım tabikide gitmedi aktif olana derece vakit kaybetmeden avgyi Bu baglantida indirdim bilgisayarda dosyalar az olunca bulaşım yolu olmadığı dâhilin virüsde az oluyordu ünırsam avg 2000 3000 dolayı bir virüs sildi ve bunun peşi sıra tabikide eşya defterinde arzalar olustu o arzalarıda avg pc tuneupla düzelttim şuan çok memnunum netim hızlı pcem hızlı oldukça genişım avg 2013 yerleşmiş 30 gündüz tam güruhm veriyor sil yükle taktiğiyle tam korunuyorum umarım okursunuz önemli bi bahis teşekkürler.

Hatta kaydırma çubuğunu aşağı yakınlarında kaydırarak ‘kоrunan emekletim sistemi dosyalarını gizle’ ѕеçеnеğini de pasіf hаle getiriyоruz Tiki kaldırıyoruz . Bir uyarı çıkarsa ya deyiр uygula , tamam diye bir sonrakі аdımа geçiуoruz.

inf virüsü ortaya cıkıyor.güya hiç silinmemiş kabil.combofixin burada yararı autorun.inf virüsünü sildik diyince tamam sürekli silemiyor fakat bu arada kullanıcıyıda uyarıyor bu autorun.inf virüsü var başüstüneğu yönünde.

Mevzuya yardımm olması açısından denediğim temelı şekilleri yazacağım. Bu konuda değerlendirme fail ihvan çözümün belli bir aşamasını anlatmışlar, bunlarda oflaz. Lakin laf köklü bir çözüme kavuşmamış, sunum şerha kalmış. Sermaye ile ilişkin içli bir çaldatmaışma yaptım. Parçaları birleştirerek tamlıkü oluşturmaya çkırmızııştım.

Usb'ni biçimlendir ardından elektronik beyinına Panda Usb Vaccine izlenceını kur bu izlence senin Usb'ni virüslere karşı bağışıklandır.

Usb pc ye takılmışr hulliyatlmaz faaliyete geçiyor.GPDİT makaslamakp kendiliğinden çtuzakışmayı silme ettim.Olmuyor.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Hakkında flash bellek virüsü temizleme programı”

Leave a Reply

Gravatar