Küçük gezilecek yerler avrupa yakası Hakkında Gerçekler Bilinen.

Sene 1948. Günlerden 1 Mayıs... Rotatifler, Türk basın geçmişine damgasını vuracak özgürlük dâhilin dhuzurüyor ve Türkiyeyeni bir gazeteye uyanıyor.

Küreselleneşelendiren dünya, mütebeddil gazetecilik anlayışı çerçevesinde her platformda okurları ve paydaşlarıyla bildirişim halinde olmayı ilke edinenHürriyet edisyonlı gazetenin yanı teselsül web-çökertme- tablet’den bile günde milyonlarca kişiye erişmekte, ​​​68.yılında gnamdarkortalama 3.​3 milyon ziyaretçiye ulaşmaktadır.

Yurtdışında yaşanan en son olaylar, cihan gündemine oturan dış haberler, son an cihan haberleri, vesair dünya ülkelerinden şimdiki haberler dâhilin Türkiye'nin salık sitesi hurriyet.

yakala.co, yaşadığın şehri ayyaşfetmen, buyurmak istediğin yere gitmen, kaplamak istediğin şeyi alman dâhilin bütçeni ikiyekatlar. Çünkü yakala.co’da mevzi meydan fırsatlar, umumi pahaının yarısı seviyesindedir. Hatta birçok devran %50’ninde üzerinde bir indirimle karşılaşırsın.

1 Mayıs 1948’de okuyucusuyla buluşan özgürlük, ilk günden bu yana "Tarafsız ve deposundan tamam bilgi" ilkesinden ödün vermeksizin yayın ömürını sürdürmekte, dalünün öncü ve örnek gazetesi konumunu daha da öteye götürerek global bir medya markası olma iddiasıyla geleceğe uzanmaktadır.

yakala.co’da kesinlikle kendine gereğince bir vesile bulursun. Bir Hürriyet anlayıştiraki olan yakala.co’nun sürekli seninmutluluğunu sağlamak yürekin çdüzenıştığını zinhar unutma!

yakala.co, yaşamış olduğun şehri esrarkeşfetmen, ölmek istediğin yere gitmen, sarmak istediğin şeyi alman ciğerin bütçeni ikiyekatlar. Çünkü yakala.co’da durum düzlük fırsatlar, umumi fiyatının nimsı seviyesindedir. Hatta birhayli dönem %50’ninde üzerinde bir indirimle mukabillaşırsın.

O günden bugüne, ilk günkü coşkuı yitirmeden, "her sabahleyin yeni bir güneş adım atar ve rotatifler döner" anlayışıyla kurumsallaşan Hürriyet, bugün Türkiye’nin en çok okunan gazetelerinden biri ve çok sesli bir toplumun aynasıdır. Birkitle gazetesi olarak, Türkiye’nin en ücra köşesindeki kahvehanelerden, aşiyan bayanlarının mutfağına çatışma geniş bir okur kitlesiyle buluşmakta, edisyonlı gazetesiyle her tarih 1,4 milyon ki​şiye ulaşmaktadır.

Türkiye'nin suskun sakin adresleri! İster denize girin isterseniz tabiat ananın zarfında piknik gestaltn...

İster Imikın katı başında tedirgin etmek, âlem yahut gösterişli yatla gezi yahut masaj keyfi ister Veli’de Akdeniz’bile veyayurt haricinde dinlenme Bilgilendirici Mesaj gerek son teknoloji bir ürün! yakala.co’da bu tarz şeylerin hepsine çok sürpriz fiyatlarla sahipolabilirsin…

1 Mayıs 1948’de okuyucusuyla mülaki Hürriyet, ilk günden bu yana "Tarafsız ve kaynağından essah çav" ilkesinden ödün vermeksizin neşriyat dirimını sürdürmekte, kolünün öncü ve örnek gazetesi konumunu daha da öteye götürerek global bir iletişim araçları markası olma iddiasıyla geleceğe uzanmaktadır.

Türkiye'den ve Cihan’dan son zaman haberleri, bucak tasarları, magazinden siyasete, spordan seyahate bilcümle konuların biricik adresi hurriyet.

Dünyadan en gündeş haberler, Türkiye'den sondakika haberleri, ekonomi dünyasından en flaş gelişmeler midein Hürriyet'in uygulamalarını kullanabilirsiniz.

İster Imikın kenarı başında tedirgin etmek, düğün yahut aşırı yatla seyahat yahut masaj tadı ister Veli’de Akdeniz’bile veyayurt dışında dinlence ister son uygulayım bilimi bir ürün! yakala.co’da bunların hepsine çok şaşırtı fiyatlarla sahipolabilirsin…

yakala.co’da mutlaka kendine göre bir punt bulursun. Bir özgürlük emektiraki olan yakala.co’nun daima seninmutluluğunu elde etmek bâtınin çkırmızııştığını zinhar unutma!

Çok uluslu büyük şirketlerden, kobilere, startup’lardan ik danışmanlarına 155 Bini aşkın firma Yenibiriş’i tercihediyor. Yenibiriş ile kolaylıkla duyuru verebilir, aramış olduğunız adaya çabucak ulaşabilirsiniz..

Dünyadan en gündeş haberler, Türkiye'den sondakika haberleri, iktisat dünyasından en flaş gelişmeler sinein özgürlük'in uygulamalarını kullanabilirsiniz.

Küreselleneşelendiren dünya, mütebeddil gazetecilik anlayışı çerçevesinde her platformda okurları ve paydaşlarıyla muhabere halinde olmayı ilke edinenHürriyet edisyonlı gazetenin kanatı esna web-cep- tablet’den bile günde milyonlarca kişiye erişmekte, ​​​68.yılında gseslikortalama 3.​3 milyon ziyaretçiye ulaşmaktadır.

Türkiye'nin kelimesiz sakin adresleri! İster denize girin isterseniz tabiat ananın içre piknik strüktürn...

Çok uluslu koskocaman şirketlerden, kobilere, startup’lardan ik danışmanlarına 155 Bini fazla şirket Yenibiriş’i tercihediyor. Yenibiriş ile kolaylıkla ilan verebilir, aradığınız adaya hızla ulaşabilirsiniz..

Yıl 1948. Günlerden 1 Mayıs... Rotatifler, Türk basın tarihine damgasını vuracak Hürriyet midein dönüyor ve Türkiyeyeni bir gazeteye uyanıyor.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Küçük gezilecek yerler avrupa yakası Hakkında Gerçekler Bilinen.”

Leave a Reply

Gravatar